thumb

Kaliteyi geliştirmek ve sürdürmek amacıyla, sektöründe dünyanın lider sanayileri tarafından gelişmiş teknolojilerinden üretilen, son teknoloji tekstil makinalarıyla üretim yapılmaktadır. Bu doğrultuda İç piyasa ve İhracat yoluyla uluslararası pazarda ASİL BCF “gelişim ile gelen değişim” anlayışından gelen Kalite Politikası ile yerini genişletmeye devam etmektedir. ASİL BCF, en güncel teknoloji ve yenilikleri takip ederek dünya standartlarında hizmet vermenin haklı gururunu taşımaktadır.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde gözlemleyerek kaliteli iplikler, rekabetçi fiyatlar ve en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen ASİL BCF, Kalite Politikası çalışmalarını kararlılıkla sürdürmektedir.

Bu Doğrultuda Temel İlkelerimiz;

Uluslararası standartlara uyumlu üretim yapmak,
Üretim aşamasının her peryodun da kalite kontrollerini yapmak, ürün sonrası müşteri memnuniyeti sağlmak
Ürün kalitesinin ulaşılması gereken hedeften öte, devamlılık ve süreklilik göstermesi gerektiğinin inancında olup tedarikçi ve müşterilerimize kadar herkesin benimsemesini sağlayarak, toplam kalite bilincini sürekli hale getirmek,
Çalışanlarımızın Yüksek motivasyonu ve başarılı azminin sonucunda; oluşan bilinçli katılım ile kaliteyi sürekli geliştirmek.
Sürekli eğitim anlayışı ile çalışanlarımızın bireysel katkılarını yükseltmek
Gelişen teknoloji takipçisi ve en iyi kullanıcısı olarak sürekli kalitede lider firma olmaktır.